ZŠ a MŠ Věšín
ZŠ a MŠVěšín

Školní družina

Cíle a metody vzdělávání mimo vyučování určuje školní vzdělávací program pro školní družinu. Ten náš má název Teď tady a spolu, tvoříme, poznáváme, máme pohodu. Určitě vystihuje atmosféru našeho kolektivu. Chvíle po vyučování jsou naplněné nejen zábavou, ale i rukodělnou, výtvarnou činností, pohybem, soutěžemi všeho druhu, pobytem v přírodě. Využíváme bohatě vybavené oddělení školní družiny, školní dvorek, školní zahradu, tělocvičnu, v okolí Věšína máme řadu pěkných vycházkových tras. Sdílíme společně nové zážitky i zkušenosti.  Na škodu nejsou ani věkové rozdíly mezi účastníky vzdělávání, učí respektu i toleranci. Vychovatelka spolupracuje s třídními učitelkami, aby činnosti navazovaly a podporovaly vědomosti a dovednosti nabyté ve vyučování. Jsme mezistupněm mezi vzděláváním ve vyučování a výchovou v rodině a děláme všechno proto, aby byl přínosným i příjemným.

Šablony III

Doučování žáků škol

Vybudování nové odborné učebny informatiky

MŠ a ZŠ přijme