ZŠ a MŠ Věšín
ZŠ a MŠVěšín

Jak čas plyne

Jak čas plyne

Lednový týden v naší MŠ

V pondělí jsme do naší mateřské školy přivítali nového kamaráda, který se postupně seznamoval s kamarády, prostředím, režimem školky a paní učitelkami. Tento týden byl věnován tématu  "Jak čas plyne" a zaměřili jsme se během něj na rozdíly mezi dnem a nocí, na elementární časové pojmy týkající se dne a na činnosti, které vykonáváme během dne. Děti měly možnost prohlédnout si různé druhy hodin. Zahrály si tématické pohybové hry "Den a noc" a "Kam se schoval budík", které u dětí sklidily velký úspěch. Společně jsme při výtvarné výchově vytvořili noční oblohu s hvězdami a měsícem. Při práci na omalovánce budíku děti nacvičovaly správný úchop pastelky.

V  týdnu oslavila jedna z kamarádek narozeniny a tak jí děti vytvořily krásné květinové přání a společně jsme narozeniny oslavili.

 

Datum vložení: 16. 1. 2023 18:02
Datum poslední aktualizace: 16. 1. 2023 18:06
Autor: Správce Webu

Mateřská škola

Šablony III

Šablony III

Doučování žáků škol

Doučování žáků škol

MŠ a ZŠ přijme

l

Rekonstrukce sociálního zařízení a chodby

Více informací naleznete na našich stránkách v projektech nebo na  adrese www.zsamsvesin.cz

Vybudování nové odborné učebny informatiky

Vybudování nové odborné učebny informatiky

Šablony I - Moderní vzdělávání v ZŠ a MŠ Věšín

j

Digitalizujeme školu

gdfVíce informací naleznete na našich stránkách v projektech nebo na  adrese www.zsamsvesin.cz