ZŠ a MŠ Věšín
ZŠ a MŠVěšín

Školní družina online

-

Školní družina

Navzdory tomu, že jsme se už pěkných pár týdnů nesetkali osobně ve škole, ani mimo ni, snažíme se zůstat v kontaktu, aby nám nic neuniklo a udrželi jsme si dobrou náladu.

Využíváme chat, v námi založené skupině, jak my si říkáme “velkáčů”. Setkáváme se online při výměně nových zážitků a také při čtení na pokračování. Čtení je rozděleno do dvou skupin - pro 1. a 2. třídu a pak pro ty, co se považují za velké. Do oka a uší nám tentokrát padly knihy Boříkovy lapálie a Naše máme je bosorka a Kouzelná aktovka. Tady je na místě poděkovat Ivance Peroutkové a její mamince, ty nám knihy z Ivančiny knihovny darovaly.

Díky chatu máme všichni přístup k různým hrám, hádankám i kvízům. Víme, co je osmisměrka, jak vypadá anagram. Nakonec nás stejně nejvíc těší, že se konečně přihlásilo jaro a to nám dovolilo začít jezdit na kole, zajít do lesa, proběhnout se po hřišti i vyzkoušet prolézačky. Někteří se pochlubili i s pomáháním na zahradách, ale taky s odřenými koleny.

Momentálně jde do finále vyhlášená soutěž o nejpovedenější fotografie. Fotografiemi si vzájemně sdělujeme zážitky, ale doufáme, že už brzy budeme mít zážitky i fotografie kolektivní.

k°° další foto ve fotogalerii ZŠ°°

Datum vložení: 30. 3. 2021 0:00
Datum poslední aktualizace: 30. 3. 2021 0:00
Autor:

Základní škola

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
30 31
1
1 2 3
1
4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 1 2 3 4 5

Šablony III

Šablony III

Doučování žáků škol

Doučování žáků škol

Vybudování nové odborné učebny informatiky

Vybudování nové odborné učebny informatiky

MŠ a ZŠ přijme

u