ZŠ a MŠ Věšín
ZŠ a MŠVěšín

MasterChef - zdravá svačinka

MasterChef - zdravá svačinka

Projektové dopoledne

Naše škola je dlouhodobě zapojena do projektů Ovoce a zelenina do škol a Mléko do škol, jejichž cílem je podpora zdravé výživy u dětí. Dvakrát do měsíce dostávají žáci zdarma mléko, mléčné výrobky a ovoce nebo zeleninu. První červnový týden obdržela škola bednu plnou ovoce a zeleniny (např. avokádo, mango, žlutý meloun, hrušky, blumy, okurky, hroznové víno, papriky...) a ochutnávkový koš s mléčnými výrobky (jogurty, sýry, tvarohem, zakysanou smetanou …). A jak jsme vše ochutnali a zpracovali? Vyhlásili jsme soutěž „MasterChef – zdravá svačinka“ a všichni se s nadšením dali do přípravy dopolední svačinky. Ve dvojicích či menších skupinkách se během pár minut začaly plnit talířky a mističky pokrmy, které měly být nejen chutné, ale i nápadité a lákavé. Že se všem dařilo je vidět na následujících fotografiích a co titul MasterChef – zdravá svačinka? Ten si za svoji práci zasloužili úplně všichni.

Datum vložení: 2. 6. 2023 22:46
Datum poslední aktualizace: 2. 6. 2023 22:52
Autor: Správce Webu

Základní škola

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Šablony III

Šablony III

Doučování žáků škol

Doučování žáků škol

MŠ a ZŠ přijme

l

Rekonstrukce sociálního zařízení a chodby

Více informací naleznete na našich stránkách v projektech nebo na  adrese www.zsamsvesin.cz

Vybudování nové odborné učebny informatiky

Vybudování nové odborné učebny informatiky

Šablony I - Moderní vzdělávání v ZŠ a MŠ Věšín

j

Digitalizujeme školu

gdfVíce informací naleznete na našich stránkách v projektech nebo na  adrese www.zsamsvesin.cz