ZŠ a MŠ Věšín
ZŠ a MŠVěšín

Den dětí

Den dětí

Turistická vycházka s pokladem

Náš MDD 

1. červen bez matiky, češtiny i žákovské knížky je u nás už tradicí. Letos jsme se i díky pěknému počasí vypravili ven. Několikakilometrová cesta byla motivována příběhem skřítka Nezbedy, učně mocného Fabiána. Skřítek se nám přiznal, že ne vždycky ve škole dával pozor. Požádal tedy nás, abychom mu pomohli vylepšit si blížící se vysvědčení. Pomáhali jsme ze všech sil. Úkoly jsme dokázali plnit bez zaváhání. Nezbeda tedy dostane pravděpodobně moc hezké vysvědčení. My budeme ještě chvíli napjatí, jak naše celoroční práce dopadla.  Značená trasa nás dovedla přes rozcestí Varta a obec Bukovou zpět na naši školní zahradu. Poklad jsme objevili záhy a spravedlivě se o něj podělili.  

Už nás čeká jen pár školních dní, snad budou stejně příjemné a hlavně úspěšné 

Datum vložení: 2. 6. 2023 7:29
Datum poslední aktualizace: 2. 6. 2023 11:34
Autor: Správce Webu

Základní škola

Šablony III

Šablony III

Doučování žáků škol

Doučování žáků škol

MŠ a ZŠ přijme

l

Rekonstrukce sociálního zařízení a chodby

Více informací naleznete na našich stránkách v projektech nebo na  adrese www.zsamsvesin.cz

Vybudování nové odborné učebny informatiky

Vybudování nové odborné učebny informatiky

Šablony I - Moderní vzdělávání v ZŠ a MŠ Věšín

j

Digitalizujeme školu

gdfVíce informací naleznete na našich stránkách v projektech nebo na  adrese www.zsamsvesin.cz