ZŠ a MŠ Věšín
ZŠ a MŠVěšín

Podzim ve školní družině

Podzim ve školní družině

Prázdninová výprava do přírody

Podzimní prázdniny přímo nabádají k výpravě do přírody. My, co si říkáme “velkáči”, jsme se tedy vypravili zdolat pár kilometrů v našem okolí. Místo, známé jako rozpuklá skála, se stalo naším cílem. Počasí bylo podzimní, ale to nikomu náladu nekazilo. Cestou jsme splnili pár úkolů, směřujících k blížícímu se Halloweenu. Z těch si asi budeme dlouho pamatovat nápady na lektvary, které by podle nás měly způsobit-neviditelnost, nesmrtelnost, létání, ale i zamilovanost, zdraví a štěstí. Cesta tedy příjemně ubíhala, kilometry přibývaly. V cíli jsme rádi vyhledali lavičky k odpočinku. Odměnou nám nebyly jen zážitky, zdolání téměř 10 kilometrů, ale i tematické lampionky.  

Datum vložení: 2. 11. 2022 12:32
Datum poslední aktualizace: 2. 11. 2022 12:36
Autor: Správce Webu

Školní družina

Šablony III

Šablony III

Doučování žáků škol

Doučování žáků škol

MŠ a ZŠ přijme

l

Rekonstrukce sociálního zařízení a chodby

Více informací naleznete na našich stránkách v projektech nebo na  adrese www.zsamsvesin.cz

Vybudování nové odborné učebny informatiky

Vybudování nové odborné učebny informatiky

Šablony I - Moderní vzdělávání v ZŠ a MŠ Věšín

j

Digitalizujeme školu

gdfVíce informací naleznete na našich stránkách v projektech nebo na  adrese www.zsamsvesin.cz